logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Pop Kek Mini Çikolatalı 180 g
  • resm Eti Pop Kek Mini Çikolatalı 180 g

Eti Pop Kek Mini Çikolatalı 180 gAdet Fiyatı : 37,00 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 340,00 TL
Birim Fiyat: 34,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Pop Kek Mini Çikolatalı 180 g

Eti Popkek Mini Çikolatalı

Eti’nin sevilen lezzetlerinden bir tanesi olan popkek mini, atıştırmalık sevenler açısından vazgeçilmezdir. Farklı damak zevklerine hitap eden kek, yumuşak ve ıslak yapılıdır. Paketin içerisinde 10 farklı kek olmasının yanı sıra, her biri ayrı paketlenmiştir. Bu sayede ilk günkü tazeliğini ve yumuşaklığını uzun süre korur.

Eti pokek mini çikolatalı paketi açılsa bile kekler uzun süre muhafaza edilir. Her birinin ayrı paketlenmesi gün içerisinde daha kolay bir şekilde taşınması açısından da avantaj sağlıyor. Beş çayı, kahvaltı ya da aniden misafir geldiğinde en çok tercih edilen seçeneklerden bir tanesidir. “Doyana doymayana Eti popkek” sloganına sahip olan ürün uzun süredir beğeni topluyor.

Açken ya da tokken lezzet şöleni yaşamak isteyenler içim hazırlanan popkek, çikolata dolgusu sayesinde beğeni topluyor. Bizim Toptan market online sitesi üzerinden sipariş verilmesi durumunda, adresinize kadar teslim. Hızlı ve kısa sürede gönderim yapıldığı için teslimat aşamasında sorun yaşanmaz. Yumuşak dolgusu ve ıslak keki sayesinde her an tercih edilebilecek bir lezzet.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.