logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Cicibebe Bisküvi 800 g
  • resm Eti Cicibebe Bisküvi 800 g

Eti Cicibebe Bisküvi 800 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Cicibebe Bisküvi 800 g

Eti Cicibebe Bisküvi

Birçok kişide yeri ayrı olan Eti Cicibebe Bisküvi, uzun yıllardan beri üretilmeye devam ediyor. Eti firmasının en leziz ürünü olan bu bisküvi, her ne kadar bebekler için olsa da yetişkinler de bu tattan vazgeçmiş değil. Özellikle bebeklerinin gelişimi konusunda çok hassas olan anneler, buna katı sağlamak için bu bisküviyi tercih ediyorlar. Bu yönü ile son derece işlevsel.

Zararlı yağlar kategorisinde yer alan trans, bu ürün içinde bulunmuyor. Doğal maddelerin kullanıldığını görüyoruz. Aynı zamanda farklı vitaminleri barındırması açısından çok zengin.  12 değişik vitamine sahip. Hepsi, bebekler için ayrı bir öneme sahip. Buna ek olarak 7 özel mineral içeriyor. Böylelikle bir bebeğin günlük tüm ihtiyacını karşılayabiliyor.

Son derece taze olan bisküvi, süt içinde ezilerek mama haline getirilebiliyor. Bu şekilde tüketimi çok uygun. Aynı zamanda meyve suyunu tercih etme şansınız da var. Sindirimi çok kolay olan ürünü, Bizim Toptan sitesi üzerinden satın alabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.