logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Browni Intense Mini Çikolatalı 160 g
  • resm Eti Browni Intense Mini Çikolatalı 160 g

Eti Browni Intense Mini Çikolatalı 160 gAdet Fiyatı : 48,00 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 529,80 TL
Birim Fiyat: 44,15 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Browni Intense Mini Çikolatalı 160 g

Eti Browni Intense Mini Çikolatalı

Keki çok sevenlerden iseniz bu kek sizin için biçilmiş bir lezzet. Eti Browni Intense Mini Çikolatalı evde yapılan ıslak kekin lezzetini aratmayacak kalitede.

Vişneli ve çikolatalı krema lezzetleri barındıran bu ürünler tam bir tadımlık. İşte, evde, okulda, yolculukta rahatlıkla tüketebileceğiniz bir ürün. 100 gram Eti Browni Intense içerisinde bulunan kalori miktarı ise 475 kalori. Paketin toplam ağırlığı ise yaklaşık Üzerinde yer alan çikolata kaplamasının ürüne ayrı bir lezzet kattığını da özellikle belirtmek gerekiyor.

Mini kek kategorisinde koli olarak satılan ve de gerçek bir browni lezzeti yaşatan bu çok özel kekin her bir paketinde mini kek bulunuyor. Her bir kekin Bizim Toptan internet mağazasından istediğinizde dilediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.