logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Browni Gold Mini Kakaolu 9x20 g
  • resm Eti Browni Gold Mini Kakaolu 9x20 g

Eti Browni Gold Mini Kakaolu 9x20 gAdet Fiyatı : 38,00 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 419,40 TL
Birim Fiyat: 34,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Browni Gold Mini Kakaolu 9x20 g

Eti Browni Gold Mini Kakaolu

Eti Browni Gold Mini Kakaolu , değişmeyen ikramınızdır. İçerisindeki yoğun kakaosu ile birlikte kakao sevenlerin tercihi olacaktır. Ailenizle birlikte, arkadaşlarınızla birlikte ya da komşularınız ile birlikte beş çaylarınız da ikram edebileceğiniz bir atıştırmalıktır.

Gün içerisinde tatlı ihtiyacınızı gidermek için tam da aradığınız lezzet, Eti Browni Gold Mini Kakaolu yoğun kıvamı ile birlikte ağzınız da dağılırken aynı zaman da tebessüm etmenize de sebep olacaktır.

Eti Browni Gold Mini kakaolu ders çalışırken, işyeriniz de, çocuklarınız parkta oynarken, dizi izlerken, film seyrederken, gün içerisinde yapacağınız herhangi bir işle yanınız atıştırmalık olarak tadarken aynı zamanda tam da size uygundur.

Rengârenk tabaklar içerisin de ikrama uygun olarak şekillendirilmiş olan Eti Browni Gold kakaolu size şımartan bir lezzet olacaktır. İster tek tek, ister tabaklara şekillendirerek de koyabilir ve bununla birlikte minik minik lezzetlerin size koskocaman mutluluk verdiğiniz şahit olabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.