logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dimes Şeftali Meyve Nektarı 1 L
  • resm Dimes Şeftali Meyve Nektarı 1 L

Dimes Şeftali Meyve Nektarı 1 LAdet Fiyatı : 27,50 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 330,00 TL
Birim Fiyat: 27,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dimes Şeftali Meyve Nektarı 1 L

Dimes Şeftali Nektarı 1 Lt

Herhangi bir katkı maddesi içermeyen ve ideal kıvamı ile dikkat çeken Dimes Şeftali Nektarı yılın her mevsiminde şeftalinin lezzetinden mahrum kalmamanızı sağlıyor. Günün her saatinde içilebilen ürün sabah kahvaltılarınızın da vazgeçilmezi olabilir.

Dimes Şeftali Nektarı yüksek oranda vitamin içeren bir içecek. Çocuklar tarafından da oldukça sevilen bu ürün hamur işi ya da atıştırmalık çeşitleri ile birlikte de tüketilebilir. Soğuk olarak ya da oda ısısında tüketebilirsiniz.

Ambalaj içerisinde 1 litre ürün bulunuyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının meyve suyu kategorisi içerisinden temin edebilirsiniz. Sadece tek tıkla aradığınız tüm ürünlere ve denemek isteyebileceğiniz yeni ürünlere Bizim Toptan internet mağazasından ulaşabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.