logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Dimes Meyve Nektarı Karışık 27'li 200 ml

Dimes Meyve Nektarı Karışık 27'li 200 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 25.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Dimes Meyve Nektarı Karışık 200 Ml

Herkesin favorisi olabilen meyveler kullanılarak üretilen Dimes Meyve Nektarı Karışık sevilen bir lezzete sahip. Hem sabah kahvaltılarında hem de günün herhangi bir saatinde tüketilebilen bu içecek pek çok meyve suyunun ideal oranda karıştırılmasıyla elde ediliyor.

Dimes Meyve Nektarı Karışık nektar olması nedeniyle yoğun bir kıvama sahip. Dilerseniz hafifçe sulandırarak da tüketebilirsiniz. Ambalaj içerisinde 200 ml ürün bulunuyor.

Her biri 200 ml olan 27 adetlik koli içerisinde tüketime sunulan bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının meyve suyu kategorisi içerisinden temin edebilirsiniz. Sevdiğiniz içecek çeşitlerinin yanı sıra yeni olan ve denemek istediğiniz içecek çeşitlerini de Bizim Toptan internet mağazasının meyve suyu kategorisinden bulabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.