logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Çaykur Demlik Poşet 40*5 g
  • resm Çaykur Demlik Poşet 40*5 g

Çaykur Demlik Poşet 40*5 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Çaykur Demlik Poşet 200 Gr

Eğer çay demlemeye vaktiniz yoksa ve bardak poşet çaylardan hoşlanmıyorsanız Çaykur Demlik Poşet tercih edebileceğiniz bir ürün. Kısa sürede demlenmiş çay elde etmenizi sağlayan bu ürün damak tadınıza uygun bir dem elde etmenizi sağlar. Ürün % 100 doğal çaydan üretiliyor.

Çaykur Demlik Poşet üzerine sıcak su eklendiğinde hemen demini suya salan bir ürün. Uzun süre beklemenize gerek kalmadan muhteşem bir aromaya sahip, yumuşak içimli çayınız hazır oluyor. Ambalaj içerisinde 200 gr ürün bulunuyor.

Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının çay kategorisi içerisinden temin edebilirsiniz. Sevdiğiniz içecek çeşitleri ve damak tadınıza uygun çay çeşitlerini uzaklarda aramayın. Tamamı Bizim Toptan internet mağazasından yola çıkarak kısa sürede adresinize ulaşıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.