logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cappy Mini Atom Meyve Nektarı 200 ml 27'li

Cappy Mini Atom Meyve Nektarı 200 ml 27'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cappy Mini Atom Meyve Nektarı 200 ml 27'li

Cappy Mini Atom 200 Ml (27 Adet)

Tamamen organik ve taze meyvelerden üretilen Cappy mini atom, herkesin damak zevkine hitap eder. Dayanıklı ve sağlam ambalajı sayesinde darbelere karşı dayanıklıdır. Kapağı açılmadığı süre boyunca son kullanım tarihine kadar ilk günkü tazeliğini korur.

Ananas, elma, portakal, kivi gibi karışık meyveler dışında aynı zamanda içeriğinde bal aroması da vardır. %100 organik ve doğal malzemeler kullanılarak tüketime hazır hale getirilmiştir. Raf ömrü uzun olduğu gibi içeriğin korunması açısından serin yerde muhafaza etmek yararlı olacaktır.

Hafif ve lezzetli aroması sayesinde her zaman popülerliğini korur. Kimyasal herhangi bir içerik yoktur. Sağlık açısından test edildikten sonra üretilmiştir. Sağlıklı bir besin kaynağı olması nedeniyle çocuklar tarafından da kullanıma uygundur.

Beş çaylarında ya da misafirlere sunulabilecek alternatiflerden biridir. Özel meyve bahçelerinden toplanıp, hijyenik olarak mutfaklara gönderilir. Yüksek sıcaklığa ya da ısıya maruz bırakmamak, tadının değişmemesi açısından faydalı olacaktır. Karışık meyve nektarı sayesinde günlük ihtiyacınız olan vitaminleri de alma şansınız oluşur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.