logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Aroma Şeftali Meyve Nektarı Cam 200 ml 24'lü

Aroma Şeftali Meyve Nektarı Cam 200 ml 24'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Aroma Şeftali Meyve Nektarı Cam 200 ml 24'lü

Aroma Meyve Nektarı Cam Şeftali 200 Ml (12 Adet) 

Aroma Meyve Nektarı Cam Şeftali, şeftalinin en güzel halini sofralarınıza taşıyor. Birçok güzel lezzete imza atan Aroma markası şeftali aromalı ürünü ile de deneyenlerin beğenisini toplamaktadır. 

Üründe 200 mllik 12 adet cam şişede şeftali aromalı meyve suyu bulunuyor. 12li kolisi sayesinde sürekli ne içeceğinizi düşünme derdine son verebilirsiniz. Üstelik misafirleriniz geldiğinde içeceksiz yakalanmamak için 12li kolisi ile oldukça ideal bir seçim olur. 

Şeftali sevenlerin tercihi Aroma Meyve Nektarı Cam Şeftali 200 Ml (12 Adet) ile yemeklerinizin yanına şeftali lezzeti getirebilirsiniz. Ürünün formülü uzman ekipler tarafından özenle tasarlanmıştır. Üstelik şık ve cam ambalajı ile de hoş bir tüketim sunar. 

Şeftalinin en güzel halini denemek için Aroma Meyve Nektarı Cam Şeftali özenli formülü ve şık ambalajı ile hizmetinize hazır. Meyve suyu sektöründe başarılar elde etmiş Aroma markasının diğer ürünleri gibi cam şişedeki şeftali aromalı lezzeti de tadanların hafızasında yer ediniyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.