logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ülker Pötibör Kakaolu Bisküvi 175 g
  • resm Ülker Pötibör Kakaolu Bisküvi 175 g

Ülker Pötibör Kakaolu Bisküvi 175 g


Adet Fiyatı : 8,75 TL
Koli Fiyatı (16 Adet) : 112,00 TL
Birim Fiyat: 7,00 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 17.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Pötibör Kakaolu Bisküvi 175 g

Ülker Pötibör Kakaolu Bisküvi

Çok sık bisküvi tüketilen ülkemizde, Ülker firmasının klasik tatları ilk sıralarda geliyor. Özellikle kare bisküvi denildiği zaman birçok kişinin aklına Ülker Pötibör Kakaolu Bisküvi gelmekte. Bilinen lezzet, ilk defa piyasaya sürülmesinden yıllar sonra halen satılıyor. Her bir paket ise ağırlığa sahip.

Ülker Pötibör Kakaolu Bisküvi, çay zamanlarının vazgeçilmezleri arasında bulunuyor. Hanımların gün toplantılarında tüketilebilir. Çayın yanında harika bir şekilde keyfinizi tamamlıyor. İsterseniz sıcak içeceğin içine batırarak, ülkemize özgü olarak tüketmeniz de mümkün. Kola ile beraber yenilebilir. Açlık çekenler için ideal bir atıştırmalık.

Bisküvi kilo yapmıyor. Çünkü içindeki karbonhidrat değeri fazla değil. Hem pasta hem de tatlı yapan bayanlar tarafından tercih ediliyor. Özel olarak kullanılan kakao ise farklı bir lezzet katma konusunda çok başarılı. Tokluk hissi veren ürünü sipariş etmek ise zor değil. Bizim Toptan online sayfasından hemen satın alma işleminizi yapabilirsiniz. Kısa sürede ürüne sahip olmak mümkün.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.