logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Haylayf Bisküvi Multipack 4x64 g

Ülker Haylayf Bisküvi Multipack 4x64 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Haylayf Bisküvi Multipack 4x64 g

Ülker Haylayf Bisküvi Multipack 

Çocukluğumuzun vazgeçilmeyen tatlarından birisi olan Ülker hayflayf, aradan geçen onlara yıla rağmen ilk günkü tadını koruyor. Artık değişik bir ambalaj içinde sunuluyor. Ülker Haylayf Bisküvi Multipack 4 lü 4 tane paketi barındırmakta.  Firmanın en özel ürünlerinden birisi.

Klasik haline gelmiş olan uzun dikdörtgen yapısını koruyor. En kaliteli malzemeler kullanılarak üretildi. Üzerinde ise alışmış olduğunuz şeker taneleri var. Kıtır kıtır yapısı ile dişlerinizi yormuyor. Adeta fırından yeni çıkmış kadar taze. Sıcak içeceklerin yanında en vazgeçilmez ürün olarak biliniyor. Ayrıca soğuk içecekler ile tercih etmek mümkün. Tam anlamı ile bir vitamin deposu. Sabah tüketeceğiniz bir paket haylayf, sizi gün içinde enerjik tutacak.

Atıştırmalık bir ürün ile açlığına son vermek isteyenler için harika bir seçim olacak. Ayrıca dost toplantılarında lezzeti ve her türlü içecek ile olan uyumu sayesinde sizi mahcup etmeyecek. Bizim Toptan online satış mağazası üzerinden hemen siparişi vermek mümkün.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.