logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Dankek Lokmalık Havuç&Tarçın 160 g

Ülker Dankek Lokmalık Havuç&Tarçın 160 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Dankek Lokmalık Havuç&Tarçın 160 g

Ülker Dankek Lokmalık Havuçlu& Tarçınlı

Ülker dankek lokmalık havuçlu&tarçınlı, atıştırmalık lezzetler arasında en çok sevilen parçalardan bir tanesi. Havuç ve tarçın aroması sayesinde çay saatlerinin vazgeçilmezleri arasında. Küçük paketleri sayesinde taşınması ya da günün her saatinde tüketilmesi ise son derece kolaydır. Yumuşak keki, farklı aroması ve şirin görünümü sayesinde uzun süredir popülerliğini koruyor.

Ambalaj ya da paketi açılmadığı sürece uzun süre taze kalır. Havuç parçaları ve tarçın aroması sayesinde özellikle kış aylarında en çok sevilen lezzetlerden bir tanesidir. Kekinin ıslak ve yumuşak olması ise herkesin damak tadına hitap eder.

Bizim toptan market online sitesinden satın alınması durumunda en hızlı şekilde adrese teslim edilir. Kek kategorisinde yer alan lokmalık, sipariş sonrasında gönderimi yapılır. Damak tadına uygun kek ya da atıştırmalık seçenekleri arasında Dankek lokmalık, sevilen lezzetlerden bir tanesidir. İlk günkü tazeliğini koruyacak şekilde ambalajlanır ve satın alınması sonrasında kapıya kadar gönderilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.