logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Şölen Luppo Sandviç Kek 184 g

Şölen Luppo Sandviç Kek 184 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Şölen Luppo Sandviç Kek 184 g

Şölen Luppo Sandviç Kek

Kek yemekten hoşlanıyor ve farklı lezzetleri denemeyi seviyorsanız, tercih edebileceğiniz ürün çeşitleri arasında Şölen Luppo Sandviç Kek de bulunuyor. Taze ve yumuşak iki kakaolu kek arasında marshmallow yer alıyor. Bu sayede kek lezzeti marshmallow ile buluşarak bambaşka bir tada dönüşüyor.

Şölen Luppo Sandviç Kek çay ya da kahve yanında da tüketilebilen bir kek türü. Çocukların atıştırmalık ihtiyacını karşılamak için de bu ürünü seçebilirsiniz.

Ambalaj içerisinde ürün bulunuyor ve her biri tüketime sunuluyor. Bu ürünü tercih etmek isterseniz Bizim Toptan internet mağazasının çikolata kaplamalı kategorisi içerisinden temin edebilir ve böylece kısa sürede kapınıza kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.