logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sarıkız Mandalina Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Sarıkız Mandalina Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sarıkız Mandalina Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı


Sarıkız Mandalina Aromalı Gazlı Mineralli İçecek ürünü, mandalinanın C vitaminiyle birlikte sizlere sunulmaktadır. İlgili ürünün aynı zamanda ferahlatıcı etkisi de bulunmaktadır. Bu nedenle ilgili ürünü çok daha uygun şekillerde kullanabilirsiniz. Mandalinadan alabileceğiniz vitamini, ilgili ürünle sağlayabilirsiniz. Ayrıca sodyum gibi mineral bakımından zengin olan bu ürün, sindirim sisteminize de etki edecek, rahatlamasını sağlayacaktır. Sarıkız markası, el değmeden üretmiş olduğu ürünlerini en iyi şekilde sizlere sunmaktadır. Sitemiz üzerinden alışveriş yaparak bütçe anlamında da ciddi faydalar sağlayabilir ve tasarruf edebilirsiniz.
Sarıkız Mandalina Aromalı Gazlı Mineralli İçecek, ferahlamanızı sağlayacaktır. Sıcak yaz günlerinde bu ürünü soğuk tüketerek ilgili ferahlamaya ulaşabilirsiniz. Bu nedenle ürünü soğuk tüketmeniz gerekmektedir. Ayrıca ürünün üzerinde yer alan son kullanım tarihini mutlaka kontrol ediniz. Bununla birlikte mandalina lezzetiyle birlikte gazlı içecek olmasının ferahlatıcı etkisi, minerallerin faydaları, tek bir üründe sizlerle buluşmaktadır. Siz de sitemiz üzerinden bu ürünü inceleyerek ilgili ürün hakkında bilgi sahibi olabilir, sipariş vererek sonrasında hemen tüketmeye başlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.