logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sarıkız Karpuz&Çilek Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Sarıkız Karpuz&Çilek Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sarıkız Karpuz&Çilek Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı


Sarıkız Karpuz-Çilek Aromalı Gazlı Mineralli İçecek ile diğer zararlı gazlı içeceklere gerek kalmadan damak zevkinizi geliştirebilir ve farklı unsurlara yer verebilirsiniz. Bunun haricinde yemeklerinizle beraber tüketerek sindirim sisteminizi rahatlatabilirsiniz. Ayrıca karpuz ve çilek aromasının yanı sıra gazlı olması nedeniyle ferahlatıcı etkisi ve minerallerinden de fayda sağlayabilirsiniz. Bu nedenle ürün, tamamıyla birçok etkiye sahiptir. Ürünün kalori miktarı da az olduğundan dolayı kilo problemi olanlar tarafından da rahatlıkla uygun miktarlarda tüketilebilmektedir. Ayrıca ürünün 200 ml’lik cam şişesi, uzun süreler boyunca bozulmadan kalabilmesini sağlamaktadır.
Sarıkız Karpuz-Çilek Aromalı Gazlı Mineralli İçecek sayesinde ferahlatıcı etkiye sahip olabilirsiniz. Bu etki, beraberinde sizi daha iyi hissettirecektir. Taşınabilir boyutlarda olması nedeniyle her an her yerde ilgili ürünü tüketebilirsiniz. Ayrıca lezzet kaybı yaşanmaması açısından ürünü soğuk tüketmek durumundasınız. Bütün bu unsurları sağlayarak ilgili üründen aldığınız zevki maksimum düzeylere çıkarabilirsiniz. Siz de ürünü sitemiz üzerinden alarak ve tüketmeye başlayarak faydalarına erişebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.