logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Meysu Meyve Nektarı Şeftali Tetrapack 1 l
  • resm Meysu Meyve Nektarı Şeftali Tetrapack 1 l

Meysu Meyve Nektarı Şeftali Tetrapack 1 l
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Meysu Meyve Nektarı Şeftali Tetrapack 1 Lt

Sevdiğiniz meyvelerin lezzetini yaşamak için artık mevsimini beklemeniz gerekmiyor. Eğer şeftali sizin de favorilerinizden biriyse Meysu Meyve Nektarı Şeftali artık tetrapack paketinde her mevsim yanınızda. Yoğun bir aromaya sahip olan meyve nektarının kıvamı da gayet yoğun. Meyve oranının en az %50 olduğu belirtiliyor.

Meysu Şeftali, en lezzetli şeftalilerin mevsiminde toplanarak hazırlandığı bir içecek. Çocuklarınıza da güvenle verebilir, misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Ferahlamak istediğiniz her an, gün boyunca tüketebileceğiniz bir meyve nektarı olan ürün kapaklı kutu ambalajı içerisinde. Her bir kutu 1 litre meyve suyu nektarı içeriyor.

Bizim Toptan internet mağazasının meyve suyu kategorisinde yer alan ürün 1 adet olarak tüketime sunuluyor. Tüm meyveli içecekler ve meyve suyu çeşitlerini internet mağazasında sadece tek tıkla bulabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.