logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Meysu Meyve Nektarı Karışık Tetrapack 1 l
  • resm Meysu Meyve Nektarı Karışık Tetrapack 1 l

Meysu Meyve Nektarı Karışık Tetrapack 1 l
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Meysu Meyve Nektarı Karışık Tetrapack 1 Lt

En lezzetli meyvelerin suyundan elde edilen karışım Meysu Meyve Nektarı Karışık Tetrapack adıyla tüketime sunuluyor. Tadından hoşlandığınız tüm meyvelerin belirli bir oranda karıştırılarak, damak tadınıza uygun bir lezzete dönüştüren bu ürünü hem siz hem de çocuklarınız beğenerek tüketecek.

Meysu Meyve Nektarı Karışık Tetrapack soğuk ya da oda ısısında tüketilebilir. Konuklarınıza da ikram edebileceğiniz meyve nektarı yoğun kıvamı ile damaklarınızda bir meyve şöleni yaratacak.

Ambalaj içerisinde 1 litre ürün bulunuyor. Severek tüketilen bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının meyve suyu kategorisinde bulabilirsiniz. Gününüze keyif katacak ve sağlığınıza pek çok faydası olan meyve suyu çeşitlerini internet mağazasından temin ederek adresinize kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.