logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kula Karpuz-Çilek Aromalı Maden Suyu 200 ml
  • resm Kula Karpuz-Çilek Aromalı Maden Suyu 200 ml

Kula Karpuz-Çilek Aromalı Maden Suyu 200 mlAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kula Karpuz-Çilek Aromalı Maden Suyu 200 ml

Kula Karpuz-Çilek Aromalı Maden Suyu 200 Ml (6 Adet)

Kula Karpuz-Çilek Aromalı Maden Suyu saf minerallerinin kapuz-çilek uyumu ile birleşmesinden doğan bu harika tadı bize sunar. Kula Karpuz-Çilek Aromalı Maden Suyu 200 Ml (6 Adet) paketi ile buzdolaplarınızdan hiç eksik etmeyebilirsiniz. 

En boğucu sıcaklıktaki yaz günlerinin ayrılmaz bir parçası olan Kula Karpuz-Çilek Aromalı Maden Suyu içinizi serinletecek ve aromasıyla ağzınızı tatlandıracak. 

Aromasının karpuz ve çilekle eğlenceli hali aranılan lezzet olarak tercih edebilirsiniz. 

Kula Karpuz-Çilek Aromalı Maden Suyu aromalarıyla sizi olduğunuz yerden alıp bir meyve karnavalına çıkarıyor. Kula Maden Suyu ailesinin en beğenilen üyelerinden 

olan Kula Karpuz-Çilek Aromalı Maden Suyunu dilerseniz soğuk dilerseniz ılık şekilde tüketebilirsiniz.

Alışılmış soda anlayışının dışına çıkarak farklı bir tat deneyimi sunan Kula Karpuz-Çilek Aromalı Maden Suyunu canınızın çektiği her an içebilir meyvelerin ferahlığına zengin mineraller eşliğinde varabilirsiniz. İsterseniz Kula Karpuz-Çilek Aromalı Maden Suyunuzu atıştırmalıklarınızın yanında tüketebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.