logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kınık Nar Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Kınık Nar Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kınık Nar Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Kınık Doğal Nar Aromalı 200 Ml (6 Adet)

Kınık Doğal Nar Aromalı 200 Ml (6 Adet)harika ferahlatıcı yapısı ile memnun bırakmaya devam ediyor. Kınık markasının güvencesi ile lezzetli ve mineral deposu doğal kaynak sularından elde edilmiş olan bu ürün buzdolabında bekletilerek içime hazır hale gelecek. Kalite ve yerli üretimin tadını bu şekilde çıkarabilirisiniz. 

Maden suyu yemekler ile beraber ya da yemek sonrasında harika bir keyif içeceği olacaktır. İçerisinde bulundurduğu vitamin ve mineraller ile gün içerisinde almanız gereken değerlerin tamamlanmasını sağlayacaktır. 

Lezzet konusunda bu derece memnun bırakan yapısının olması da ayrıca dikkat çekiyor. Nar aromalı bu içeceğin yerli nar ağaçlarının mucizevi meyvelerinden elde ediliyor olması da göz dolduruyor. Gençlerden yaşlısına her kesimin memnun eden bu kaliteden istifade etmesi mümkün kılınmıştır. 

Kınık sayesinde siz de bu harika lezzete ve doğanın nimetlerine konuk olacaksınız! Sofranızda bulunan misafiriler de sunduğunuz içeceğin lezzeti ile büyülenecek!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.