logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kınık Karpuz&Çilek Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Kınık Karpuz&Çilek Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kınık Karpuz&Çilek Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Kınık Doğal Karpuz Ve Çilek Aromalı 200 Ml (6 Adet)

Kınık Doğal Karpuz Ve Çilek Aromalı 200 Ml (6 Adet) harika aroması ile şuana kadar içmiş olduğunuz tüm maden sularını geride bırakacak. Bu harika lezzet şöleni muhteşem lezzeti iiile sizi bekliyor. Maden suyu her yetişkinin günde bir kere içmesi önerilen meşrubatlardandır.

Yer altı kaynak suları sayesinde üretilen bu ürünün mineral ve vitamin deposu olması sayesinde gün içerisinde işlerinize çok daha dinç bir biçimde devam etmenizi sağlayacaktır. Özellikle yaz günlerinde terleme ile kaybedilen suyun yeniden elde edilmesi ve vücudun susuz kalmaması için madensuyu ihmal edilmemelidir. 

Maden suyu sayesinde güne enerjik bir başlangıç yapabilirsiniz. Karpuzun ve çileğin muhteşem aroması, rayihası sizi karşılayacak. Kınık güvencesi ile bu lezzetin tadını çıkarın! Çiftçilerimizin emek sarf ederek üretmiş olduğu bu meyvelerin aroması memnun etmeye devam ediyor. 

Kınık markası sayesinde lezzet şölenine bir kademe daha yaklaşma ve lezzetin tadını çıkarma imkanını elde edebilirisiniz. Soğuk içerek lezzetin tadını artırın!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.