logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kınık Karadut Frenk Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Kınık Karadut Frenk Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kınık Karadut Frenk Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

 
Kınık Doğal Karadut ve Frenk Üzümü Aromalı ile harika bir renk ve tat deneyimi yaşayabilirsiniz. Karadut ve frenk üzümünün neredeyse tropikal olarak tanımlanabilen özel tatları sayesinde siz de hem midenizi rahatlatabilir hem de bu lezzetten yararlanabilirsiniz.
Hazımsızlık sırasında tüketilmesi gereken sodanın aslında insan sağlığına birçok faydası vardır. Karbondioksit içeren sıvılar, gazlı içecekler olarak bilinir. Sodalı alkolsüz içecekler sitrik asit ve şekerden oluşur.
Kınık Doğal Karadut ve Frenk Üzümü Aromalı ani mide stresini gidermeye yardımcı olması için tüketilir. Ek olarak, soda vücut için başka sağlık yararlarına da sahiptir. Soda, yedikten sonra mideyi sakinleştirmek için yüzyıllardır tüketilmiştir. Mide asidini dengeleyerek sindirime yardımcı olan magnezyum, deri ve florür içerdiğinden hazımsızlık sorunu yaşayan birçok kişi için favori bir içecektir.
Ayrıca böbreklerde ve safrada birikebilecek taş ve kumu da önler. Pamuklu ped ile cilde uygulandığında gözenekleri sıkılaştırır ve sivilce oluşumunu azaltır.
Vücuttaki toksinlerin atılması için vücut asit dengesinin olması faydalıdır. Bu asit sadece midede değil, tükürükte ve sindirim sisteminde de bulunur. Asidik toksinlerin büyümesini engeller. Kemik gelişiminde en önemli madde karbondioksittir. Bu nedenle soda, kemik gelişiminde etkilidir. Sinir aktivitesini artırır. Zihni açar ve kronik yorgunluğa uygundur. Yaşlılarda unutmayı engeller.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.