logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kınık C+ Limon Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Kınık C+ Limon Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kınık C+ Limon Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

 
Kınık Doğal C Plus Limon Aromalı ile hem limon ferahlığını yakalayın hem de midenizi rahatlatın.
Hazımsızlık sırasında tüketilmesi gereken sodanın aslında insan sağlığına birçok faydası vardır. Karbondioksit içeren sıvılara gazlı içecekler denir. Genellikle ani mide stresi sırasında mideyi rahatlatmak için tüketilir. Ek olarak, Kınık Doğal C Plus Limon Aromalı vücuda başka sağlık yararlarına da sahiptir.
Soda, yemek yedikten sonra mideyi rahatlatmak için yüzyıllardır tüketilmiştir. Mide asidini dengeleyerek sindirimi destekleyen magnezyum, deri ve florür içerdiği için hazımsızlık sorunu yaşayan birçok kişi için favori bir içecektir. Böbreklerde ve safrada oluşabilecek taş ve kumu da önler. Ve daha çok daha fazla yararları bulunmaktadır, ancak günde 2 taneden fazla tüketilmesi kesinlikle önerilmez.
Vücuttaki toksinleri yok etmek için dengeli bir vücut asit oranına sahip olmak faydalıdır. Asidik toksinlerin büyümesini engeller. Kemik gelişiminde en önemli madde karbondioksittir. Bu nedenle soda, kemik gelişiminde etkilidir. Sinir aktivitesini artırır. Zihni açar ve kronik yorgunluğa uygundur. Yaşlılarda görülen unutulmaları önler.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.