logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Karali Demlik Süzen Poşet 200x30 g

Karali Demlik Süzen Poşet 200x30 gAdet Fiyatı : 1349,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Karali Demlik Süzen Poşet 200x30 g

Karali Demlik Süzen Poşet 200x30 Gr.

Çay demlemeye yeni bir pratiklik getiren, lezzeti ile de kendine hayran bırakan Karali Demlik Süzen Poşet, çay tiryakilerinin vazgeçemeyeceği bir lezzet. Siyah çay, kahvaltıların, çay saatlerinin ve en keyifli sohbetlerin vazgeçilmez içeceği olarak Karali Demlik Süzen Poşet 200x30 Gr. ürünü ile daha keyifli bir hal alıyor.

Rize’nin eşi benzeri bulunmayan doğasının kalbinde yetişen çay yapraklarının taptaze filizlerinden seçilen, kaliteli çay yaprakları ile desteklenen bu lezzet, Karali markasının özenli ve tecrübeli işlem sürecinden geçerek dikkatle paketleniyor.

Karali Demlik Süzen Poşet 200x30 Gr. ürünü, demini tam alan, rengi ile beğeni toplayan, kokusu ile mest eden ve içimi ile kendine hayran bırakan bir çay ürünü.

Karali Demlik Süzen Poşet 200x30 Gr., kahvaltılarınızı daha da canlandıracak, sizi güne hazırlayacak, molalarınızda ağzınızı tatlandıracak, arkadaşlarınızla sohbet ederken neşenize neşe katacak bir çay deneyimi.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.