logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İnişdibi Sade Maden Suyu 200 ml 6'lı

İnişdibi Sade Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İnişdibi Sade Maden Suyu 200 ml 6'lı

İnişdibi Maden Suyu Sodası 200 Ml (6 Adet)

İnişdibi Maden Suyu Sodası 200 Ml (6 Adet) ile spor sonrası ya da yaz aylarında kaybettiğiniz sıvıyı yeniden bünyenize alma fırsatını anında yakalayın. Vücudunuzun harika dengesini yeniden kazanabilmek için bir fırsatınız olacak!’ İnişdibi üretim aşamasından paketleme sürecine kadar kalitenin kendini gösterdiği ürünler arasındadır. 

Ülkemizin yerli sermayesine şans vermek isteyen kişiler için harika bir alternatif olacaktır. Mineral ve vitamin desteği almak ve dinçliğini yeniden kazanmak isteyen kişilerin bu harika sistemi sizi de memnun edecek. 

Maden suyu sodası lezzetinin yapısı kadar yumuşacık aroması ile de memnun bırakıyor. İçerisinde herhangi bir katkı maddesinin olmaması beslenmesine dikkat eden kişiler için de uygun biri hale gelmesini mümkün kılıyor. 

Hayatınıza sağlıklı bir dokunuş katmak isterseniz muhakkak günde bir adet maden suyu tüketmelisiniz. Sevdiklerinizi ile kurduğunuz sofralara bu lezzeti ve besleyiciliği ile dikkat çeken içeceğe de yer açın!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.