logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İçim Karışık Meyve Nektar 200 ml 27'li

İçim Karışık Meyve Nektar 200 ml 27'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İçim Karışık Meyve Nektar 200 ml 27'li

İçim Karışık Nektar 200 ML

Günün her saatinde ferahlayabilmek için tüketebileceğiniz İçim Karışık Nektar içerisinde portakal, kayısı, elma, şeftali, limon ve mango bulunmaktadır. A, C ve E vitamini deposu olan İçim Karışık Nektar, kahvaltı sofralarınızda veya akşam yemeklerinizde tüketebileceğiniz lezzetli bir meyve suyudur.

Karışık meyve suyu olmasından dolayı çoğu kişiye hitap etmeyi başarabilen İçim Karışık Nektar, meyve suyu konsantresi ve pulbu ile üretilmektedir. 200 mililitrelik paketler halinde 1 kolisi içerisinde 27 adet meyve suyu yer alan bu ürünümüze Bizim Toptan internet mağazasının meyve suyu kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Vitamin ve enerji deposu İçim Karışık Nektarı kahvaltılarınızda tükettiğiniz zaman son derece enerjik bir gün geçirebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.