logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Petit Beurre Bisküvi 5'li 1 kg

Eti Petit Beurre Bisküvi 5'li 1 kgAdet Fiyatı : 94,00 TL
Koli Fiyatı (5 Adet) : 432,50 TL
Birim Fiyat: 86,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Petit Beurre Bisküvi 5'li 1 kg

Eti Petit Beurre

Eti Petit Beurre Türkiye’nin klasikleşmiş bir bisküvi lezzetidir. Uzun yıllardan beri en çok tüketilen bisküvi olan bu bisküvi özellikle çay yanında ikram edilen bir bisküvidir. Çay ve kahve yanında sıklıkla tüketilen bu harika lezzet 5 paketten oluşan toplam olarak satışta bulunmaktadır.

Eti Petit Beurre bisküvi taze süt kullanılarak üretilmektedir. Taze süt ile üretilen bu bisküvi büyük küçük herkesin vazgeçilmez bir atıştırmalığı olmuştur. Çay saatinde ikram edilen bu bisküvi lezzeti ile herkesin beğenisini kazanmıştır.

Özenle hazırlanan hamuru ile ince kara dilimler halinde kızartılan bisküvi paketlenerek sunuluyor. Paket açıldığında yayılan nefis kokusu ile iştah açıyor. Çıtır lezzeti ve ağızda dağılan yapısı ile çay saatlerinin vazgeçilmez atıştırmalığı haline gelmiştir.

Çıtır yapısı ile çay ve kahve yanına çok yakışan bisküvi süt ile birlikte de mükemmel bir ikili oluyor. Çocuklarınıza süt yanında vereceğiniz bu bisküvi onları sevindirecektir. Bizim toptan mağazalarından ve internet mağazasından 5’li olarak sipariş verebilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.