logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Dimes Meyve Nektarı Şeftali 27'li 200 ml

Dimes Meyve Nektarı Şeftali 27'li 200 ml

Sepette 27,50 TL!250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Dimes Meyve Nektarı Şeftali 200 Ml

Birbirinden leziz şeftalilerin mevsiminde toplanması ile elde edilen ve lezzetini her yudumda yoğun olarak hissedebileceğiniz Dimes Meyve Nektarı Şeftali hem çocukların hem de yetişkinlerin severek tükettiği bir içecek. Şeftalinin sadece belirli mevsimde değil yıl boyunca tadından mahrum kalmıyorsunuz.

Dimes Meyve Nektarı Şeftali nektar kıvamına sahip. Her 100 gr üründe 0,1 gr lif, 0,2 gr protein, 12 gr şeker, 12 gr karbonhidrat ve 0,2 gr yağ bulunuyor. Ambalaj içerisinde 200 ml ürün bulunuyor.

Her biri 200 ml olan 27 adetlik koli içerisinde tüketime sunulan bu ürünü siz de deneyebilirsiniz. Severek tüketebileceğiniz bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının meyve suyu kategorisi içerisinden temin edebilirsiniz. Böylece içeceğiniz kısa sürede kapınıza kadar ulaşacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.