logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Dimes Meyve Nektarı Kayısı 27'li 200 ml

Dimes Meyve Nektarı Kayısı 27'li 200 ml

Sepette 27,50 TL!250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Dimes Meyve Nektari Kayısı 200 ML

Dimes Meyve Nektari Kayısı kolisinde 27 adet 200 ml. doğal meyve suyu bulunmaktadır. Anadolu’dan özenle toplanmış olan kayısılardan üretilmekte olan Dimes meyve suları uluslararası standartlarda üretilmektedir.

Sindirim sisteminizi rahatlatabilecek olan Dimes kayısı aromalı meyve suları A, E1, B1 ve B3 vitaminleri de sağlayabilmektedir. Demir ve fosfor açısından da zengin olan Dimes kayısı aromalı meyve suları kemiklerinizin gelişmesini sağlar.

Vücudunuzun ihtiyacı olabilecek vitamin ve mineralleri sizlere sağlayabilen Dimes kayısı aromalı meyve sularının siparişlerini meyve suyu kategorimizi ziyaret ederek verebilirsiniz. Bizim Toptan internet mağazası üzerinden vereceğiniz siparişleriniz adresinize kadar hızlı bir şekilde sizlere özel olarak teslim edilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.