logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Cappy Meyve Suyu Karışık Kutu 12'li 330 ml
  • resm Cappy Meyve Suyu Karışık Kutu 12'li 330 ml

Cappy Meyve Suyu Karışık Kutu 12'li 330 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Cappy Meyve Suyu Karışık Kutu 330 Ml

Mevsiminde toplanan meyveler kullanılarak hazırlanan Cappy Meyve Suyu Karışık Kutu güne zinde başlamanıza yardımcı olur. Çok sayıda vitamin içeren karışık meyve suları günlük vitamin ihtiyacınızın da büyük bölümünü karşılayabiliyor. Bu sayede kendinizi daha zinde hissetmenize yardımcı oluyor.

Cappy Meyve Suyu Karışık Kutu evde, işyerinde, dış ortamda kısacası her yerde tüketilebilir. Soğuk ya da oda ısısında içebilir, çocuklarınıza da vitamin desteği amaçlı verebilirsiniz. Ürün en sevilen meyvelerin karışımından üretiliyor.

Ambalaj içerisinde 330 ml ürün bulunuyor. Her biri 330 ml olan 6 adetlik paket şeklinde tüketime sunulan bu ürünü siz de denemelisiniz. Ürünü temin etmek için Bizim Toptan internet mağazasının meyve suyu kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.