logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Beypazarı Mandalina Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Beypazarı Mandalina Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Beypazarı Mandalina Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Beypazarı Mandalina Aromalı Gazlı İçecek 200 Ml (6 Adet)

Mandalina bir sebepten dolayı “rüya” ile kafiyeli. Bu narenciye bombası, tat alma duyularınızı yenilemeye hazır. Beypazarı Mandalina Aromalı Gazlı İçecek 200 Ml (6 Adet) içtiğiniz anda gününüzü aydınlatacaktır.

Her biri 200 ml geniş spektrumlu vitamin ve mineraller içerir, böylece hareket halindeyken, kanepede uzanırken veya sahilde güneşi tadını çıkarırken içinizi serinletirken ayrıca enerjide verir. Size kolaylık sağlamak için sağlıklı cam şişelerde el değmeden üretilmiştir.

Diğer birçok içecekten farklı olan, mandalina aromalı gazlı içecek, gerçek organik meyvelerle tatlandırılır. Gerçek meyve suyunun canlı ve şaşırtıcı lezzetini keşfedin. Yapay tatlandırıcı içermeyen meyvelerden, kutu başına sadece 5 gram şeker ile 25 kalori olacak şekilde paketlenmiştir.

Okulda enerjiye ihtiyacımız olduğu kesindir veya egzersiz sırasında aşırı terlediğinizde, serinlemeniz gerekir! Beypazarı Mandalina Aromalı Gazlı İçecek, ihtiyacınız olmayan şeyleri içine eklemeden kaybettiğiniz enerjinin yerini lezzetle doldurur.

Mandalina Aromalı Gazlı içecek, evler, okullar, doğum günü partileri, barlar, öğle yemeği içecekleri, konferanslar, doğa gezileri, kamplar, plajlar ve spor etkinlikleri için mükemmeldir!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.