logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Beypazarı Çilek Aromalı 200 ml 6'lı

Beypazarı Çilek Aromalı 200 ml 6'lıPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Beypazarı Çilek Aromalı 200 ml 6'lı

Beypazarı Çilek Aromalı Gazlı İçecek 200 Ml (6 Adet)

En taze çileklerin toplanması ile özel üretilen Beypazarı çilek aromalı gazlı içecek 200 mil ( 6 adet ) olarak satışta! İçerisinde yer alan doğal mineraller nedeniyle tercih edilen bir ürün. 

Doğal tat ve yoğunluk, ürünün kapağını açtığınızda anında hissedilir! Yerin derin katmanlarından çıkarılan ve özel olarak imal edilen gazlı içecek çilek aroması ile zenginleştirildi! Yaz sıcaklarında ferahlatıcı etkisi ile öne çıkan içecek canlandırıcı nitelikte.

Yemeklerin yanında da rahatlıkla tüketebilirsiniz. Bunun yanı sıra ağır yemekler sonrasında hissedilen şişkinliğin giderilmesinde de tercih ediliyor. Sindirim sorunlarının iyileştirilmesinde oldukça etkili.  

Vücudunuza aşırı terleme ya da su kaybı sonrasında sıvı takviyesi yapmak istiyorsanız çilek aromalı gazlı içeceği deneyin! Mineral deposu olan bu ürün tokluk hissi de yarattığından dolayı spor yapan ya da rejimde olan kişiler tarafından da sıklıkla tüketilir. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.