logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Vanesa Dispanser Z Katlama Havlu 12'li

Vanesa Dispanser Z Katlama Havlu 12'li


Koli Fiyatı (1 Adet) : 212,90 TL
Birim Fiyat: 212,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Vanesa Dispanser Z Katlama Havlu 12'li

Vanesa Dispanser Z Katlama Havlu 12Li

Vanesa peçete üretimi konusunda ülkemizde en dikkat çeken firmalar arasında yer alıyor. Hem güvenilir hem de donanımlı bir ürün gamına sahip olan bu firma uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor. Siz de peçete ihtiyacınızı sağlık kontrollerinden geçirilmiş bu donnaımlı sistem üzerinden elde ederek tasarruflu bir seçimde bulunabilirsiniz!

Z katlama havlu sayesinde hem emiciliği yüksek hem de şık bir görünüme sahip olan bu ürünü piyasanın oldukça altında bir fiyata saın alabilirsiniz. Bu süreç içerisinde yapmanız gereken tek şey Bizim Toptan aracılığı ile siparişinizi vermek. Havlu kullanımı sırasında uygun fiyata yüksek kalitenin elde edilmesini istiyorsanız doğru yerdesiniz demektir.

Vanesa Dispanser Z Katlama Havlu 12Li olarak satışa sunulmakta ve ayrıca toptan bir biçimde de isteyen kişilere gönderilmekte. Bu noktada kişilerin özel olarak en kısa sürede yüksek verimli alışverişlerini tamamlamaları için gerekli olan alt yapı sorunsuz şekilde oluşturulmuştur. Vanesa firmasına piyasada en uygun fiyatlı erişim sağlayacağınız site hiç kuşkusuz Bizim Toptan olacak!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.