logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Üzüm Sirkesi 5 L

Besler Üzüm Sirkesi 5 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Üzüm Sirkesi 5 L

Besler Üzüm Sirkesi 5 lt

Üzüm sirkesi evlerden eksik olmayan ürünlerden biri. Üzüm sirkesi ile yapılanların ise ne kadar çeşitli olduğunu anlatmaya gerek yok. Üzüm sirkesini bol bol kullanmanız için besler üzüm sirkesi 5 lt olarak raflarda yerini almış durumda.

Besler üzüm sirkesi, sirkenin en güzel kıvamını yakalayan haliyle evlerinize geliyor. Salataların içinde birazcık sirke kullananlar bilir ki sirkenin kıvamı çok önemli. Bu kıvama dikkat edenlerin vazgeçemeyeceği ürünlerden biri besler üzüm sirkesi.

Üzüm sirkesini turşu yapmak için ve bazı yemekleri tatlandırmak için kullanabilirsiniz. Bunlar için kullanılan sirkenin kıvamı oldukça fark eder. Sirkeden anlayanların tercihi besler üzüm sirkesi, mutfakta sizi yalnız bırakmıyor. Sirkesinin tadı ve kıvamı ile eşsiz bir sirke lezzeti sunuyor.

Sirkeyi temizlikte kullananlar için de bol bol satılıyor besler üzüm sirkesi. Üzüm sirkesini kullanacağınız her alan için besler üzüm sirkesi evinize geliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.