logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Obaçay Karadeniz Çayı 1 kg
  • resm Obaçay Karadeniz Çayı 1 kg

Obaçay Karadeniz Çayı 1 kg


Adet Fiyatı : 27,45 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 164,72 TL
Birim Fiyat: 27,45 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 10.12.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Obaçay Karadeniz Çayı 1 kg

Obaçay Karadeniz Çayı 1 KG 

Obaçay Karadeniz Çayı 1 kilogramlık paketleri günün her saatinde içebileceğiniz lezzetli Karadeniz çaylarını sizlere sunmaktadır. Karadeniz’in harmanının eşsiz demi, lezzeti ve kokusu ile birlikte üretilen Obaçay Karadeniz Çayı, uzun süre boyunca taze kalabilecek özelliklere sahiptir.

Çayınızın uzun süre boyunca sağlıklı ve güvenilir bir şekilde muhafaza edilmesini istiyorsanız kuru ve serin yerlerde saklamanız yeterli olacaktır. Çay keyfinizi kendiniz veya sevdikleriniz ile yaşayabilmek istiyorsanız kireçsiz temiz su kullanmaya da özen göstermelisiniz. Ortalama olarak 10 ile 15 dakika arasında demleyebileceğiniz Obaçay, çay kategorimizde yer almaktadır.

Bizim Toptan internet mağazamızdan sipariş verebileceğiniz Obaçay siparişleriniz kapınıza kadar hızlı bir şekilde teslim edilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.