logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Link Şeftali Aromalı İçecek 15'li 200 ml

Link Şeftali Aromalı İçecek 15'li 200 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Link Şeftali Aromalı İçecek 200 Ml

Şeftali tadından ve aromasından hoşlananlar için özel olarak hazırlanmış olan Link Şeftali Aromalı İçecek sadece yaz mevsiminde değil tüm yıl boyunca tüketilebilecek bir ürün. İçerisine buz ekleyerek serinlemek amacıyla da tüketebilirsiniz.

Link Şeftali Aromalı İçecek çocuklar tarafından da beğeniliyor. Hamur işi çeşitlerinin yanında ya da bisküvi gibi atıştırmalıklarla beraber deneyebilirsiniz. Gün içerisinde tatlı ihtiyacınızı sıvı tüketerek karşılamak için de tercih edilebilecek bir ürün.

Ambalaj içerisinde 200 ml içecek bulunuyor. Her biri 200 ml olan 15 adetlik koli içerisinde tüketime sunulan bu ürünü soğuk ya da oda ısısında tüketebilirsiniz. Severek tüketebileceğiniz bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının meyve suyu kategorisinden temin edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.