logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İçim Kayısı Meyveli İçecek 1 L
  • resm İçim Kayısı Meyveli İçecek 1 L

İçim Kayısı Meyveli İçecek 1 LAdet Fiyatı : 22,00 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 264,00 TL
Birim Fiyat: 22,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İçim Kayısı Meyveli İçecek 1 L

İçim Meyveli İçecek Kayısı 1 Lt

Meyve çeşitleri arasında en çok sevilenlerden biri olan kayısı artık dilediğiniz her an sofranızda hazır olacak. Bunun için tercih edebileceğiniz ürünler arasında İçim Meyveli İçecek Kayısı da bulunuyor. Sadece siz değil çocuklarınız da bu lezzete karşı koyamayacak.

İçim Meyveli İçecek Kayısı lezzetini yoğun olarak hissettiren ve ideal tatlı oranına sahip bir ürün. İçerisine bir miktar buz atarak çok daha soğuk şekilde tüketebilir, serinleme ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Ambalaj içerisinde 1 litre ürün bulunuyor. Lezzet tedarikçiniz olan Bizim Toptan internet mağazasının meyve suyu kategorisinden bu ürünü temin edebilirsiniz. Bu sayede çok kısa sürede ürünün kapınıza kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Aradığınız lezzetlerin tamamı Bizim Toptan internet mağazasında.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.