logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Dimes Meyve Nektarı Vişne 27'li 200 ml

Dimes Meyve Nektarı Vişne 27'li 200 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 25.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Dimes Meyve Nektarı Vişne 200 Ml

Mevsiminde toplanan vişneler 24 saat içerisinde işleniyor. Ardından uluslararası standartlarda Dimes Meyve Vişne Nektarı olarak sofranıza ulaşıyor. Dimes’in en sevilen içecek çeşitlerinden biri olan ürün yetişkinler kadar çocuklar tarafından da severek tüketiliyor.

Dimes Meyve Vişne Nektarı oldukça zengin miktarda A ile C vitamini içeriyor. Bu yönü ile faydalı bir içecek. Atıştırmalık saatlerinizi daha leziz kılabilen, konuklarınıza da ikram edebileceğiniz ürün yoğun vişne tadı ile damaklarınızı şenlendirebilir.

Ürün 200 ml olarak özel ambalajında kullanıma sunuluyor. Her ambalaj üzerinde pipet mevcut. Bardak aramanıza gerek kalmadan hemen tüketebilirsiniz. Ürünü Bizim Toptan internet mağazasının meyve suyu kategorisinden temin edebilirsiniz. Koli içerisinde 27 adet ürün mevcut.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.