logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Çaykur Demlik Poşet Çay 40x5 g

Çaykur Demlik Poşet Çay 40x5 gAdet Fiyatı : 49,90 TL
Koli Fiyatı (16 Adet) : 798,41 TL
Birim Fiyat: 49,90 TL


En geç Kargoda!

Bu üründen en fazla 32 Adet sipariş verebilirsiniz.


İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Çaykur Demlik Poşet Çay 40x5 g

Eğer çay demlemeye vaktiniz yoksa ve bardak poşet çaylardan hoşlanmıyorsanız Çaykur Demlik Poşet tercih edebileceğiniz bir ürün. Kısa sürede demlenmiş çay elde etmenizi sağlayan bu ürün damak tadınıza uygun bir dem elde etmenizi sağlar. Ürün % 100 doğal çaydan üretiliyor.

Çaykur Demlik Poşet üzerine sıcak su eklendiğinde hemen demini suya salan bir ürün. Uzun süre beklemenize gerek kalmadan muhteşem bir aromaya sahip, yumuşak içimli çayınız hazır oluyor. Ambalaj içerisinde ürün bulunuyor.

Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının çay kategorisi içerisinden temin edebilirsiniz. Sevdiğiniz içecek çeşitleri ve damak tadınıza uygun çay çeşitlerini uzaklarda aramayın. Tamamı Bizim Toptan internet mağazasından yola çıkarak kısa sürede adresinize ulaşıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.