logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Uludağ Limonata Pet 330 ml 24'lü

Uludağ Limonata Pet 330 ml 24'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Uludağ Limonata Pet 330 ml 24'lü

Uludağ Limonata Pet 330 Ml

Tek içimlik limonata keyfini gittiğiniz her yerde yanınızda götürmek isterseniz Uludağ Limonata Pet tam size göre. 330 ml limonata açılıp kapanabilen pet ambalajıyla sizi bu keyiften mahrum bırakmıyor. Geleneksel ev limonatası tadında ve her yudumunda serinletiyor, canlandırıyor.

Uludağ Limonata Pet protein içeriğiyle de dikkat çekiyor. Muhteşem limonata tadını konuklarınıza ikram olarak da sunabilirsiniz. Hamur işi çeşitleriyle uyumlu olan lezzeti ikramlık olarak sıklıkla tercih edilmesini sağlıyor.

Geleneksel içeceklerimizden biri olan limonata çeşitleri Bizim Toptan internet mağazasının meyve suyu kategorisinde yer alıyor. Ürün koli içerisinde yola çıkıyor. Bir kolide her biri 330 ml olan 24 adet ürün bulunuyor. Meyve suyu kategorimize mutlaka göz atın. Özlediğiniz lezzetlerle karşılaşabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.