logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Bizim Makarna Spagetti 5 kg

Ülker Bizim Makarna Spagetti 5 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Bizim Makarna Spagetti 5 kg

Bizim Makarna Spagetti 5 KG

İtalyan makarnası olarak bilinen çubuk makarna ürünü mutfakların en çok tercih edilen ürünüdür. Bu ürün ev hanımları ve öğrencilerinin vazgeçilmezidir. Ayrıca çocuklar tarafından da çok sevilerek tüketilen bir üründür. Bu yüzden her sofrada kendisine yer bulur. Bizim makarna markalı spagetti ürününü farklı soslar ile servis edebilirsiniz.

Bizim makarna spagetti 5 kg olarak paketlenir. Paketlenme işlemi el değmeden gerçekleşir. Korumalı paketlere doldurulan ürünler uygun fiyatlar ile satışa sunulur. Ürünü isterseniz sade isterseniz hazırladığınız soslar ile servis edebilirsiniz. Makarnanın yanına istediğiniz et ve tavuk yemeklerini koyarak da servise sunabilirsiniz.

Her damak tadına hitap eden bizim makarna ürünü çocuklar tarafından çok sevilir. Salça soslu ya da ketçap, mayonez eşliğinde çocuklarınıza sunabilirsiniz. Çubuk makarna olarak da bilinen spagetti yanında köfte servisi de yapabilirsiniz.

Bizim makarna spagetti ürünü 8 ila 10 dakika içerisinde pişer. Makarnalar pişme işlemi sırasında tencereye ya da birbirine yapışmaz. Piştikten sonra hamur tadı oluşmayan makarnayı misafirlerinize ya da ailenize dilediğiniz gibi sunabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.