logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sera Wrap Streç 1500Mx45Cm 8 Micr. Adet

Sera Wrap Streç 1500Mx45Cm 8 Micr. AdetAdet Fiyatı : 749,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sera Wrap Streç 1500Mx45Cm 8 Micr. Adet

Sera Wrap 1500Mx45Cmx8Mc Streç Film

Mutfakta kalan yemeklerin muhafaza edilmesinden başlayarak günlük kullanımda işlevselliği oldukça yüksek olan streç film uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Sera markasının üretmiş olduğu bütün ürünlerde olduğu gibi oldukça geniş bir skala söz konusu. Hem boyut bakımından hem de kaç adet almak istediğiniz ile alakalı olarak kendi ihtiyaçlarınız dahilinde satın alım aşaması tamamlanabilir.

Sera markası streç film üretim aşamasında gıdalar ile temas etmeye tam manası ile uygun olan materyalleri kullanıyor. Bu nedenle sağlık bakımından tek bir aksaklık dahi söz konusu değildir. Gönül rahatlığı ile gıdalar ile temas ettirebilirsiniz. Ayrıca piyasada yer alan diğer streç film markalarına göre uzun ömürlülüğünün de daha üst noktada olduğu net olarak görülüyor.

Sera Wrap 1500Mx45Cmx8Mc Streç Film aracılığı ile mutfak işleri ve kalan ürünleri saklamak sizin için çok daha kolay olacak. Bu ürüne erişmek için Bizim Toptan mağazasını tercih ederek elde edeceğiniz kar oranını en yüksek dereceye çekebilirsiniz. Ayrıca vermiş olduğunuz siparişler evinize kadar gönderilecek!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.