logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İçim Kayısı Meyveli İçecek Kutu 330 ml 12'li

İçim Kayısı Meyveli İçecek Kutu 330 ml 12'liKoli Fiyatı (12 Adet) : 144,00 TL
Birim Fiyat: 12,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İçim Kayısı Meyveli İçecek Kutu 330 ml 12'li

İçim Meyveli İçecek Kayısı Kutu 330 Ml (12 Adet)

Meyve suyu, çocuklar başta olmak üzere her yaştan birey severek tüketiyor. Sindirime yardımcı olan kayısılı İçim Meyveli İçecek ile sizde kendiniz için iyi bir şey yapabilirsiniz.

Her öğünde, her yemek ile tüketebileceğiniz İçim Meyveli İçecek Kayısı’yı kutu ambalajında 330 ml olarak Bizim Toptan Market online sitesinden satın alabilirsiniz. İçerisinde 12 adet bulunan ürünleri zahmetsizce sepetinize ekleyin.

Kayısıya ulaşamadığınız mevsimlerde; kış aylarında, canınızın çektiği her an, İçim Meyveli İçecek Kayısı Kutu’yu sipariş verebilirsiniz. İster ılık ister buz gibi soğuk olarak tüketilebilen İçim Meyveli Kayısılı İçeceği; çocuklarınızın beslenme saatinde onu severek tüketebileceği bir meşrubat yapıyor.

Restoranlarınız için güvenle satın alabileceğiniz bir ürün olan 12 adet İçim Meyveli İçecek Kayısı Kutu 330 ml’lik ürününü Bizim Toptan Market online alışveriş sitesi ayrıcalığı ile istediğiniz miktarda sipariş verin. Kolay kullanılan arayüzü ile zahmetsizce alışveriş yapmanızı sağlıyor. Herkesin rahatça kullanabileceği sitemiz sayesinde tek tıkla dilediğiniz ürün kapınızda!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.