logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İçim Karışık Meyve Nektar 1 L

İçim Karışık Meyve Nektar 1 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İçim Karışık Meyve Nektar 1 L


İçim Karışık Nektar hemen herkese karışık meyve tadıyla hitap edebilen harika bir lezzettir. Asitli içeceklerden çok daha yararlı olan meyve suları ile siz de lezzetli bir ferahlama yaşayabilirsiniz. İçinde A, C ve E vitaminleri barındıran bu içecekte bu vitaminlerin oluşturduğu yararlar bulunmaktadır.
A Vitamini doku bakımını ve onarımını destekler, yeni hücrelerin oluşumunu tetikler, görmeyi geliştirir ve körlüğün önlenmesinde önemli bir rol oynar. Eksikliği gece körlüğüne, cilt pullarına, yavaşlayan büyümeye ve büyümeye ve azalmış bir savunma sistemine neden olur.
E Vitamininin Faydaları ise aşağıdaki gibidir;

Kan pıhtılaşmasını önler ve kan dolaşımını düzenler.
Kardiyovasküler hastalıklara karşı koruyucudur.
Kolesterolü dengeleyin.
Damar sertliği ve tıkanmayı önler.
Yüksek tansiyonu baskılar ve kılcal damar hastalıklarını önler.

C Vitamini, yorucu egzersiz sırasında ve sonrasında bağışıklık sisteminin normal işleyişini sürdürmesine yardımcı olur. Ve daha birçok faydası bulunan C vitamini vücudumuz tarafından alınması gereken en önemli vitaminler arasında bulunmaktadır. İçim Karışık Nektar ile bu vitaminlere ve harika bir lezzete siz de kavuşabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.