logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dixi Yaban Gülü Yüzey Tem. 2,5 L
  • resm Dixi Yaban Gülü Yüzey Tem. 2,5 L

Dixi Yaban Gülü Yüzey Tem. 2,5 LAdet Fiyatı : 84,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dixi Yaban Gülü Yüzey Tem. 2,5 L

Dixi Yaban Gülü 2,5 Lt

Yer temizliğinde hoş bir kokuya sahip ürünleri tercih etmek isterseniz seçenekleriniz arasında Dixi Yaban Gülü de bulunuyor. Anti bakteriyel bir özelliğe de sahip olan ürün 24 saat boyunca bakterilere karşı koruma da sağlayabiliyor.

Dixi Yaban Gülü muhteşem bir kokuya sahip. Uzun süre kalıcı olan koku tüm mekanda hissedilebiliyor. Ürün parkeden betona, fayanstan mermere kadar pek çok farklı zeminde kullanım için uygun. Sulandırılarak kullanılması gereken ürünü ahşap yüzeyleri silmek için de tercih edebilirsiniz.

Ambalaj içerisinde 2,5 litre ürün bulunuyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının sıvı temizleyiciler kategorisi içerisinden temin edebilirsiniz. Güçlü formüle sahip temizlik malzemelerinin tamamı Bizim Toptan internet mağazasında. Tıklayın, kapınıza kadar ulaştıralım.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.