logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dimes Şeftali Meyve Nektarı 200 ml 27'li

Dimes Şeftali Meyve Nektarı 200 ml 27'liKoli Fiyatı (27 Adet) : 186,30 TL
Birim Fiyat: 6,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dimes Şeftali Meyve Nektarı 200 ml 27'li

Dimes Meyve Nektarı Şeftali 200 Ml

Birbirinden leziz şeftalilerin mevsiminde toplanması ile elde edilen ve lezzetini her yudumda yoğun olarak hissedebileceğiniz Dimes Meyve Nektarı Şeftali hem çocukların hem de yetişkinlerin severek tükettiği bir içecek. Şeftalinin sadece belirli mevsimde değil yıl boyunca tadından mahrum kalmıyorsunuz.

Dimes Meyve Nektarı Şeftali nektar kıvamına sahip. Her 100 gr üründe 0,1 gr lif, 0,2 gr protein, 12 gr şeker, 12 gr karbonhidrat ve 0,2 gr yağ bulunuyor. Ambalaj içerisinde 200 ml ürün bulunuyor.

Her biri 200 ml olan 27 adetlik koli içerisinde tüketime sunulan bu ürünü siz de deneyebilirsiniz. Severek tüketebileceğiniz bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının meyve suyu kategorisi içerisinden temin edebilirsiniz. Böylece içeceğiniz kısa sürede kapınıza kadar ulaşacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.