logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dimes Kayısı Meyve Nektarı 1 L
  • resm Dimes Kayısı Meyve Nektarı 1 L

Dimes Kayısı Meyve Nektarı 1 LAdet Fiyatı : 27,50 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 330,00 TL
Birim Fiyat: 27,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dimes Kayısı Meyve Nektarı 1 L

Dimes Kayısı Nektarı 1 Lt (12 Adet)

Meyve suları, sağlık açısından oldukça faydalı içeceklerden biridir. Dimes kayısı nektarı 1 lt (12 adet) ekonomik seçeneği ile çocuklarınıza gönül rahatlığıyla içirebileceğiniz bir üründür. Kayısı meyvesinin vitaminli yapısı sayesinde, gelişim çağındaki çocuklara yararlı olan Dimes kayısı nektarı, 1 litrelik tetra ambalajı içinde 12 adetlik paketlemeyle oldukça uygun fiyata gelmektedir.

Kolay açılıp kapanabilen kapağı sayesinde, bardağa doldururken, bardağa kolaylıkla doldurulabilen ürün, öğlen ve akşam yemeklerinde, televizyon seyrederken, deniz kıyısında arkadaşlarla sohbet ederken içilebilecek ürünlerin başında gelmektedir.

Tamamen doğal olan ürünün içinde hiçbir katkı maddesine rastlanmaz. Yaz günlerinin bunaltıcı sıcaklarında, biraz ferahlamak ve serinlemek için soğuk olarak tüketilen ürün, ağızda hoş bir tat bırakmaktadır. Damak zevkine uygun olarak, el değmeden entegre fabrikalarda tüketime hazırlanan ürün, vitaminli yapısı ile sadece çocukların değil, her yaştan insanın korkmadan tüketebileceği bir üründür.

Toptan ya da perakende olarak satışa sunulan bu ürüne en kısa ve pratik yoldan ulaşmak için, www.bizimtoptan.com.tr online satış marketinin içecekler kategorisinden ulaşarak sipariş vermeniz yeterli olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.