logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dimes Karışık Meyve Nektarı 1 L
  • resm Dimes Karışık Meyve Nektarı 1 L

Dimes Karışık Meyve Nektarı 1 LAdet Fiyatı : 27,50 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 330,00 TL
Birim Fiyat: 27,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dimes Karışık Meyve Nektarı 1 L

Dimes Karışık Meyve Nektarı 1 Lt

Karışık lezzetlerden hoşlananlar için hazırlanmış olan Dimes Karışık Meyve Nektarı severek tüketilen bir ürün. Nektar kıvamı ve lezzetiyle damaklarda hoş bir tat da bırakıyor. Hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından sevilen bu ürün yüksek oranda vitamin de içeriyor.

Dimes Karışık Meyve Nektarı elma, şeftali, vişne ve portakal gibi en sevilen meyvelerin mevsiminde toplanması ile elde ediliyor. Hijyenik koşullarda el değmeden hazırlanıyor ve yine el değmeden ambalajlanıyor.

Ambalaj içerisinde 1 litre ürün bulunuyor. Bu ürüne sadece tek tıkla ulaşabilmek ve kapınıza kadar gelmesini sağlamak için Bizim Toptan internet mağazasının meyve suyu kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Kategori içerisinde çok sayıda farklı meyve suyu çeşitleri de mevcut.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.