logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dimes Active Vişne Meyveli İçecek 1 L
  • resm Dimes Active Vişne Meyveli İçecek 1 L

Dimes Active Vişne Meyveli İçecek 1 LAdet Fiyatı : 27,50 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 330,00 TL
Birim Fiyat: 27,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dimes Active Vişne Meyveli İçecek 1 L

Dimes Active Vişne 1 Lt

Mevsiminde toplanan en lezzetli vişneler hijyenik bir ortamda, el değmeden temizleniyor ve Dimes Active Vişne olarak tüketime hazır hale getiriliyor. Özel ambalajında tüketime sunulan ürün vişnenin hem kokusunu hem de lezzetin her yudumda hissedebileceğiniz bir içecek türü.

Dimes Active Vişne hafif ekşi tadı ve yoğun vişne aroması ile hamur işi çeşitlerinin, atıştırmalıkların ve kuruyemişlerin de yanında tüketilebilir. Soğuk ya da oda ısısında içebilirsiniz. Ambalaj içerisinde 1 litre ürün bulunuyor.

Bu ürünü tercih etmek ya da denemek isterseniz Bizim Toptan internet mağazasının meyve suyu kategorisinden temin edebilir ve kısa sürede adresinize kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sevdiğiniz içecek çeşitlerini Bizim Toptan internet mağazasından alın, kapınıza gelsin.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.