logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Cif Limon Yüzey Temizleyici 500 ml

Cif Limon Yüzey Temizleyici 500 ml


Adet Fiyatı : 15,45 TL
Koli Fiyatı (16 Adet) : 247,20 TL
Birim Fiyat: 15,45 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 17.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cif Limon Yüzey Temizleyici 500 ml

Cif Krem Limon Kokulu 500 ML

Cif Krem ile eşsiz bir temizlik gücüne sahip olabilirsiniz. İçeriğinde yer alan milyonlarca ayrı mikro partikül sayesinde en zorlu kirleri bile basit bir şekilde çıkartabilen Cif Krem, şimdi limon kokulu olarak sizlere sunuluyor.

500 ML’lik kutular halinde krem temizleyiciler kategorimizde sizlere sunduğumuz Cif Krem ile temizlenmesi en zor lekeleri saniyeler içerisinde yok edebilirsiniz. Ferahlatıcı limon kokusu ile mekanlarınızın hoş kokmasını sağlayabilecek etkiye sahip olan limon kokulu Cif Krem, internet mağazamız üzerinde sizleri bekliyor.

Tek bir tık ile Cif Krem satın almak ve adresinize kadar teslim edilmesini istiyorsanız internet mağazamızı tercih edebilirsiniz. Cif Krem sayesinde daha hijyenik mekanlar elde edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.