logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cappy Karışık Meyve Nektarı 200 ml 27'li

Cappy Karışık Meyve Nektarı 200 ml 27'li



Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cappy Karışık Meyve Nektarı 200 ml 27'li

Cappy Karışık Meyve Nektarı Tetra 200 Ml

Taze meyvelerin tamamını aynı mevsimde bulamazsınız. Ancak içecek seçiminizi Cappy Karışık Meyve Nektarı Tetra yönünde kullanırsanız en taze meyvelerin lezzeti tüm yıl boyunca yanınızda olabilir. Sevilen meyvelerin karışımından elde edilen bu ürün damaklarınızda bir şölen havası yaratabilir.

Cappy Karışık Meyve Nektarı Tetra meyve suyundan daha koyu bir kıvama sahip. Dilerseniz az miktarda sulandırarak da tüketebilir ve kıvamını dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Çocukların da bu lezzeti beğendiği bilinir.

Ambalaj içerisinde 200 ml ürün bulunuyor. Her biri 200 ml olan 27 adetlik koli içerisinde tüketime sunulan bu ürün Bizim Toptan internet mağazasının meyve suyu kategorisinde yer alıyor. Sevdiğiniz içecek ve meyve suyu çeşitlerinin tamamını Bizim Toptan internet mağazasında kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.